הטוויטר הזה שלכם

בהנחיית שני הדר

  • 1 מפגשים
  • 10:00-14:00
  • פרונטלי

אודות הקורס

דלפ, דיאם, נודז, פידלילה, ללאמין, אף אחד אף פעם, אנחנו לא אותו הדבר, כל השאר בונוס, למנשן, לייקה, רטווטו, ראטיו, לאנפל, שמעו סיפור, אבל רק ב-140 תווים.
אז מה זה הטוויטר הזה שלכם? איך את יודעת מה לעשות שם? איך אני יודעת אחרי מי לעקוב? איך עושים שיעקבו אחרי? כמה זמן את בטוויטר? איך יש לך כל כך מעט עוקבים? איך יש לך כל כך הרבה עוקבים? זה בגלל הנודז? מה זה נודז?
אז הכל שם פוליטיקה? אז מה הקטע עם הפייקים? גם את מתה לדעת מי זה מר כ'?
טוויטרז, יושבים?
טוויט אפ שהוא סדנת כתיבה, חד פעמית כי גדול עליכם להתחייב, בתל אביב כמובן, אלא מה.
למי זה מיועד? לכם, כותבים או כותבים למגירה (ולמגירת הטוויטר בפרט), שיודעים להוקיר טקסטים רגישים, מצחיקים, מושחזים, שמוכנים לשבור פייק לרגע ולהתכנס לארבע שעות של תרגילי כתיבה מחוץ ליקום הטוויטרי, אבל גם בתוכו.
מה נעשה שם? נעבור בין תרגילי כתיבה יצירתיים שיהפכו לכם את הראש, טוויטר אוריינטד אבל לא רק. נכתוב ונתרגל בדרכים מאתגרות ויצירתיות, נקרא ונמשב יחד את הטקסטים שייכתבו בסדנה, וגם נצחק, נבכה, נאכל, נתרגש ונחפור בתוך הראש ובתוך הלב. מעולה לבעלי לב חלש ורך, ועוד יותר לקשוחים.
מעניין אתכם? דאמו לי. או לספיר. מספר המקומות מוגבל כי העולם האמיתי הוא לא טוויטר. אל תפספסו, יהיה אדיר, חותמת על זה.

על המרצה

שני הדר (AKA אלה צביאלי בטוויטר הזה שלכם) היא סופרת, מרצה ומנחת סדנאות כתיבה. ספר ביכוריה "חג המשק" בהוצאת כנרת זמורה דביר, היה לרב מכר תוך זמן קצר. בימים אלה עובדת על ספר נוסף. גרה בגליל, קמה מוקדם מדי לשחות כל בוקר, נרדמת מוקדם מדי כל ערב ובין לבין לא מפסיקה לכתוב ולא מפסיקה לקרוא. בעיקר בטוויטר, אלא מה? מקווה לטוב!

לסדנאות נוספות של המרצה לסדנאות נוספות