תלמידים ממליצים על סדנת רומן רומנטי

לכבוד פתיחת ההרשמה לסדנאות של אוקטובר כתבו בוגרות ובוגרי סדנת רומן רומנטי בהנחיית שירלי גל כמה מילים על הסדנה ועל המנחה.

אז אם אתםן מתלבטים.ות ואוהבים.ות את הז'אנר אבל לא בטוחים.ות זה לגמרי חובת קריאה עבורכם.ן!!

איל הדר:

לכו לסדנה הזו, ובעתיד לכל סדנה ששירלי גל תעשה. למדתי כל כך הרבה. על כתיבה, ועל הצד השני של הירח -פנטזיות, חלומות, ומיתוסים של נשים. נוצרה קבוצה נהדרת שלא הייתה מוכנה להיפרד משירלי, אז פתחו לנו סדנת המשך, וזה מעיד יותר מהכל על החוויה שעברנו.

מירב לזר:

שעתיים וחצי או שלוש (כי אי אפשר להיפרד) של צחוק מכל הלב ותובנות מעיפות וחגיגה אמיתית של הז׳אנר הזה שכולם אוהבים להקטין אבל מתוכו כבר נולדו מהפכות של פמניזם ועוד יוולדו. עם הספרים המדהימים ששירלי תכוון אתכם לכתוב. ללא ספק סדנת הכתיבה הכי טובה שהייתי בה מעולם, ובואו, הייתי 😉

הילה יהלום:

שירלי גל היא אישה מצחיקה, חכמה, מוכשרת, אמיתית. במהלך הסדנה איתה את מגלה בעצמך כוחות ויכולות שלא ידעת שיש בך. היא מלמדת אותך לפתח חשיבה מקורית ויצירתיות, מעניקה כלים וידע חדש בתחומים בהם חשבת שאין מה לחדש. כל שיעור איתה צבעוני, מפתיע, מעורר. אין התחלה, אין סוף, יש חוויה שלא בא לך שתיגמר. חוויה מעצבת לחיים.  תודה שירלי על הענקה אינסופית והשקעה בנו.

שרון רושניק:

אין לי איך לתאר את סדנת הכתיבה של שירלי גל אלא כהפתעת השנה. הסדנה של שירלי מעוררת, מסקרנת, ומחברת אל רזי הכתיבה של הרומן הרומנטי למן ההיסטוריה התרבותית שלו ועד לטכניקות הכתיבה של הז׳אנר. שירלי כובשת בתשוקתה ללמד, להעמיק ולעזור לכל אחד ואחת למצוא את קולם הייחודי בכתיבה עם הרבה הומור, ניסיון וחדות אבחנה.

שירלי, הסדנה הרומנטית שלך שימחה, ריגשה והפתיעה אותי בענק. הצלחת לחבר אותי אל הסופרת שבי, שכנראה שכנה שם בתרדמת איפשהו, ורק חיכתה שמישהו יעיר אותה (שמת לב לרפרנס הרומנטי?). מה שגיליתי כאן – לא יסולא בפז. תודה מכל הלב!

ממליצה בחום לכל מי שחולמים על כתיבת הרומן הרומנטי הבא – יש לכם כאן אוצר!

לירון מטלון:

סדנת הרומן הרומנטי של שירלי גל, מלאת קסם ואהבה כמו הספרים שהיא כל כך אוהבת.

זו סדנה שלמדתי בה על הז'אנר ועל טכניקות כתיבה, למדתי על מודלים שונים לבניית עלילה, על קונפליקטים ועל בניית דמויות, למדתי לכתוב מצחיק לכתוב סקסי לכתוב דיאלוג.

אבל גם על עצמי למדתי לא מעט. למדתי להקשיב לאמת ולקול הפנימי שלי, למדתי לא לפחד, לצמוח מביקורת, להתחבר למקורות השראה, למדתי מהי חדוות יצירה.

הסדנה הזו היא קסם, כי מעבירה אותה אישה שהיא קוסמת.

כזו, שבאנרגיה מדבקת וצחוק כובש אומרת אמת, מזהה דקויות, מעצימה חוזקות, קשובה תמיד, נותנת מענה אישי ובעיקר מעוררת השראה.

אישה שהיא כותבת מבריקה, חכמה ומנוסה עם אינטואיציות חדות ותובנות מעלפות, שעשתה איתי דרך אישית ומרגשת עם הסיפור שרציתי לספר.

תודה שירלי, שעזרת לי לגלות שאני כותבת.

אני כבר מקנאה ממש בכל מי שישכילו לבא ללמוד ממך, בסדנה הבאה.

 

סדנת רומן רומנטי בהנחיית שירלי גל תתקיים בימי ג' בערב החל מה-25.10.22

מוזמנים ומוזמנות!

 

בחזרה למגזין